KUCHNIE NA WYMIAR

Kompleksowa usługa mebli na wymiar. Zaplanujemy Twoją kuchnię tak, żeby była piękna i funkcjonalna.
Kuchnia marzeń w Twoim domu? Urządź ją z 2PIĘTRO!
Stale poszukujemy nowych rozwiązań do kuchni, wykorzystując przy tym możliwości, jakie oferują współczesne technologie. Wielkie zaangażowanie, pasja i chęć wzbijania się ponad przeciętność owocują powstaniem ponadczasowych mebli na wymiar, które z dumą zaprezentujesz w swoim mieszkaniu. Ich niecodzienny design wprowadzi do Twojej kuchni szyk i elegancję.
star

Terminowe wykonania

Szanujemy czas każdego klienta, dlatego proponowane przez nas usługi zawsze wykonujemy na czas w wyznaczonym miejscu!
fun

Funkcjonalność

W przygotowanym projekcie kuchni na wymiar uwzględnimy nie tylko dostępną przestrzeń, ale również Twój pomysł na jej zagospodarowanie.

icon

Unikalność

Wybieraj spośród różnego rodzaju blatów i szafek, które zapewnią Ci wygodny dostęp do przechowywanych akcesoriów kuchennych. Nasi projektanci zadbają o to, aby wszystkie elementy wyposażenia współgrały ze sobą i tworzyły harmonijną całość.
Nasze realizacje

Bezpłatna wycena kuchni

Podaj orientacyjne wymiary swojej kuchni lub prześlij nam jej projekt.
Na podstawie tych informacji przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę.
Wykonujemy meble na wymiar na terenie Warszawy i jej okolic.
Naszą specjalizacją są meble kuchenne, szafy oraz meble łazienkowe.

MEBLE KUCHENNE

Nasze meble kuchenne są nie tylko funkcjonalne ale i piękne. Kuchnia stworzona przez nas stanie się sercem Twojego domu i będzie Cię cieszyć przez długie lata.

SZAFY I GARDEROBY

Wykonujemy szafy na wymiar, z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi i składanymi, w systemach aluminiowych. Nasze szafy projektujemy tak aby były ozdobą Twojego wnętrza.

MEBLE ŁAZIENKOWE

Akcesoria meblowe, płyty lakierowane MDF i szereg innych nowoczesnych rozwiązań pozwalają nam tworzyć estetyczne, funkcjonalne ale przede wszystkim trwałe meble łazienkowe.
Współpraca zaczyna się od poznania Twoich pomysłów…
Projekt kuchni a wycena

Na podstawie wymiarów pomieszczeń, życzenia, wizji i zaleceń stworzymy profesjonalny, bezpłatny projekt kuchni i zrobimy wycenę.

Pomiar a spotkanie
Dokonujemy pomiarów i rozmawiamy o Twojej kuchni. Na spotkaniu zapoznają się Państwo z próbnikami materiałów z których można wykonać kuchnię, dzięki czemu po dokonaniu wyboru możliwa będzie natychmiastowa korekta projektu.
Wizualizacja 3D
Przygotowujemy realistyczną wizualizację Twojego pomysłu na kuchnię, tak abyś był pewny, że wybrałeś właściwie. We współpracy z naszym projektantem zostanie omówiony i dopracowany Państwa projekt tak aby efekt końcowy spełniał Twoje wymagania. Po akceptacji projektu przystąpimy do produkcji mebli na wymiar.
Realizacja
Przyjeżdżamy, montujemy i skręcamy. Pracujemy w dogodnym dla Państwa terminie, zachowując pełen profesjonalizm i dbając o dotrzymanie terminów. Zapewniamy kompleksową pomoc przy instalacji poszczególnych komponentów.

Zobacz, jak może wyglądać
Twoja wymarzona kuchnia

Nie wybieraj gotowych rozwiązań, stwórz własną przestrzeń. Jedyną w swoim rodzaju! Wykonamy dla Państwa wizualizację 3D projektu, pozwalającą wstępnie zapoznać się z finalnym efektem.
Stosujemy wiele ciekawych rozwiązań
Najwyższej jakości materiały

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i najwyższej jakości produktów znanych marek.
Zależy nam na tym, aby ich wybór doskonale pasował do Twojej wizji.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami.
Bezpłatny pomiar
Przyjedziemy do Ciebie, dokonamy niezbędnych pomiarów i pomożemy dobrać odpowiednie materiały, aby osiągnąć zaplanowany efekt. Wszystko na koszt 2PIĘTRO!
Bezpłatna wycena
Bezpłatną wycenę mebli na wymiar ustalimy w oparciu o wstępne pomiary z uwzględnieniem Twoich oczekiwań i zaleceń.
Poznaj kosztorys bez wychodzenia z domu
Podaj orientacyjne wymiary lub prześlij projekt. Na podstawie tych informacji przygotujemy dla Państwa bezpłatny projekt i wycenę.

    05-092 Babice Nowe, Ogrodnicza 62